סדנאות והנחייה

שלום לכל המבקרים של האתר שלי!

אם אתם נמצאים בעמוד הזה סימן שאתם מתעניינים בתחום המשחק וכבר ששים לצאת לדרך! אז כבר בפתח דבריי אגיד לכם שאני מתרגש בשבילכם, כי אני יודע שאתם הולכים לצאת למסע שכולו יצירה, חיפוש, עליות ומורדות, אושר קיצוני, בכי ותסכול לא פרופורציונלי – אבל מה שבטוח משעמם זה לא יהיה. כמו מה זה ירגיש? תנסו לדמיין שאתם ברכבת הרים, אז הטיפ ממני – אל תעצמו את העיניים ותחזיקו חזק, תחוו את זה על מאה, תטעו, תפלו ותקומו, תשאלו שאלות ותחפשו תשובות והכי הכי חשוב – תזכרו שמדובר בתהליך ולא בתוצאה. התוצאה שייכת לקהל, התהליך הוא שלכם.

לפני 10 שנים סיימתי ללמוד בבית צבי, בית הספר למשחק, הבית המקצועי הראשון שלי, שם למדתי את כל מה שאני יודע על המקצוע הזה, היו לי מורים מצוינים, הרבה "שעות טיסה" מול קהל, תפקידים מאתגרים וחוויות שלא אשכח. לאחר מכן התקבלתי לתיאטרון גשר, הבית המקצועי השני שלי. שם הייתה לי הזכות לעבוד, ללמוד ולהתמקצע מאחד מגדולי הבמאים בישראל, יבגני אריה, לו שימשתי כעוזר במאי ושחקן בכמה וכמה הפקות. אחרי אינספור הצגות בהן השתתפתי כשחקן, אחרי שנים רבות בהן עבדתי לצד הבמאים החשובים והמוכשרים שיש כאן בישראל החלטתי שבא לי לפגוש אתכם, אנשים שרק מתחילים את דרכם, בין אם מקצועית ובין אם חובבנית, ולחלוק איתכם את מה שאני יודע. 

הסדנאות שלי הן המקום שאליו באים ללמוד ולטעות, באים להתחיל את הדרך נכון, לבנות יסודות, לקבל מושג מה זה אומר "לשחק" ולמצוא את ה"אני" הייחודי שלכם. אני מחכה לכם בחדר החזרות, באולם התיאטרון, על הבמה – שם קורה הקסם. אין דרישות מוקדמות, אין בחינות קבלה ואין מתאימים ולא מתאימים – כולם יכולים לצאת למסע הזה, רק אם כמובן רוצים. תזכרו: כל העולם במה וכולנו שחקנים. ואת זה לא אני אמרתי. 
בואו לשחק איתי!                       

סדנת משחק למתחילים

סדנת משחק למתחילים

מתי: סתיו 2024
12 מפגשים
ימי שני מ-19:30-22:30
מיקום: תיאטרון מלנקי, רח' חומה ומגדל 32, תל אביב

אם תמיד חלמתם אך לא העזתם, אם תמיד רציתם אבל מצאתם אלף תירוצים למה לא – אז זו ההזדמנות שלכם להעז, להגשים חלומות, ללמוד על עולם המשחק ועל עצמכם.

20170712063317

הכנה לאודישנים ושיעורים פרטיים

רוצים ללמוד בבית ספר למשחק? להתקבל למגמת תיאטרון? יש לכם אודישן לתיאטרון או טלוויזיה? אז ראשית – מזל טוב! ושנית – אשמח ללוות אתכם בתהליך הזה ולהכין אתכם בצורה הטובה ביותר. אל תפספסו ובואו למפגש!

20170712063317