עריכת טקסי חתונה אזרחיים

בית / עריכת טקסי חתונה אזרחיים
פרטי ההצעה:

עריכת טקסי חתונה אזרחיים

טקס החתונה בהנחיית דניאל סטיופין – בדיוק כפי שחלמתם

אני מאוד אוהב חתונות, גם כאורח וגם כחתן (אומנם זה קרה רק פעם אחת אז ייתכן וזה לא מקרה מייצג, אך גם בחתונה של עצמי מאוד נהניתי). חתונה זאת חגיגה של אהבה, מסיבה גדולה, אוכל טעים וריקודים עד אור הבוקר, אבל לפני הכול, חתונה זה הרגע שלכם אחד עם השני/ה, רגע לעצור הכול, להביט אחת לשני בעיניים ולהגיד: אנחנו ביחד וכך נרצה שיהיה  תמיד.
במדינת ישראל נהוג לפי המסורת היהודית להתחתן דרך הרבנות ורוב האנשים אכן מעדיפים את האופציה הזאת, הן מטעמי מסורת, הן מטעמי נוחות או מטעמים אחרים כאלה ואחרים – וזה מצוין, לכו תמצאו לכם רב (בבקשה תשקיעו בבחירה כדי שגם האורחים לא יסבלו) ושיהיה במזל.
אך יש לא מעט זוגות שמעדיפים שטקס החתונה שלהם ייראה אחרת, שהוא יהיה אישי יותר ויותאם לאורח חייהם, טקס שישקף אותם נכון יותר, טקס שהוא יהיה ייחודי ומיוחד ורק שלהם:) וכאן אני נכנס לתמונה.
 
אף פעם לא חשבתי לפתוח בקריירה שנייה של "רב" בישראל, אך פנו אלי זוג חברים וביקשו לחתן אותם, כמובן שהסכמתי, עשיתי את זה והחוויה של להיות שותף לקסם הזה שמתרחש ברגע ששני אנשים מאוהבים אומרים אחד לשני "כן" קשה להסבירה במילים. לאחר מכן קיבלתי פניות מאנשים זרים שאני לא מכיר לבוא ולחתן אותם. בהתחלה חששתי מזה, אך אמרתי ננסה פעם אחת ואני כל כך שמח שהיה לי את האומץ לנסות. נפגשתי עם הזוג, הכרתי אותם, דיברנו כמה שעות וכתבתי להם טקס חופה ייחודי שמותאם אך ורק עבורם ובערב החתונה עצמה ראיתי כמה שהם נהנו ושמחו שזה הטקס שלהם, שככה נראיתה החתונה שלהם וזה עשה אותי מאושר וחיכיתי כבר ל"מנה הבאה" ולשמחתי ההצעות מגיעות והכיף לא נגמר. 
 
אז איך זה קורה בפעול:
אם החלטתם להתחתן ובחרתם בי להיות המנחה של הטקס שלכם אז אנחנו צריכים להכיר:)  אני אשלח לכם הצעת מחיר ובמידה והיא תתאים לכם אנחנו ניפגש לשיחת היכרות של שעתיים (או יותר) ובה אשאל אתכם שאלות עליכם ועל הקשר שלכם, על המשפחה ועל הטקס ההחלומי שאתם מדמיינים לעצמכם בראש. אתם לא צריכים להכין כלום – רק לבוא בראש פתוח ויצירתי ולענות על השאלות. יכול להיות שאבקש טלפון של חבר או חברה פטפטניים כדי לדלוף עליכם עוד קצת מידע, אבל אל דאגה – המטרה של הטקס היא לגרום לכם ליהנות ביום החתונה שלכם ולהרגיש בנוח, אז הפתעות לא נעימות לא יהיו. מבטיח.
לאחר מכן, אני אכתוב את הטקס לפי הבקשות שלכם ואגיע לאירוע ואודה לכם מאוד על זה שבחרתם בי להיות המנחה של הטקס שלכם, כי זה באמת מרגש אותי ואני רואה בזה זכות גדולה.
חשוב לי להבהיר: אם לאחר המפגש האישי תרגישו שזה פחות עבד בינינו מכל סיבה שהיא, אתם יכולים פשוט להגיד לי שבחרתם להמשיך בלעדיי וזאת מבלי שום קנס כספי וכו' אני לא מאמין שאוכל לחתן זוג שלא מעוניין שאני אהיה זה שאחתן אותו:)
 

אז אשמח לקבל את הפניות שלכם ונצא לדרך.

להזמנות 0547-803455 (עדיף לכתוב בוואטסאפ כי כך נדע מה סיבת הפנייה)
 
מזל טוב!
 

משובים על הטקס:

הי דניאל, אני עדיין קצת בהלם, היה חבל על הזמן! חשוב לי להגיד שלמרות שניפגשנו רק פעם אחת, הבנת בדיוק מה שרצינו וזה היה ממש מדהים!!! קשה לי להסביר אבל באמת כל מה שציפינו ממך קרה, מאוד שמח שהיית חלק מהרגע שלנו! מאחל לך את השקט והאושר ותודה על הכול:)
אריאל צזרסקי
רמת גן
דניאל היקר, עמדת בציפיות שלנו מעל ומעבר!!! הטקס היה מקסים ומרגש וכל כך מיוחד. קיבלנו המון מחמאות מהאורחים על הטקס!!! באמת היית מדהים! תודה שחיתנת אותנו בצורה הכי כיפית שיש!
סופי פוגל
רמת גן